aboutus

Zhangjianggang HengKang Protective Products Co.,LTD

Zhangjianggang HengKang Protective Products Co.,LTD Zhangjianggang HengKang Protective Products Co.,LTD
1 2
نوع کسب و کار: سازنده
توزیع کننده / عمده
صادر کننده
شرکت تجاری
فروشنده
صفحه اصلی بازار: در سراسر جهان
مارک های: هان کانگ
تعداد کارمندان: 100~160
فروش سالانه: 10000000-18000000
سال تاسیس: 2020
صادرات کامپیوتر: 70% - 80%
دربارهی ما
معرفی

محصولات محافظ Zhangjianggang hengkang ، LTD از زمان تأسیس ، ما هدف خود را برای ایجاد نیازهای روزانه و اختصاص تمام توجه خود برای خدمت به مشتریان جهانی با پذیرش فلسفه سازمانی "" با کیفیت بالا برای بقا و خدمات عالی برای توسعه "اختصاص داده ایم. متخصص در ساخت ماسک صورت N95 / FFP2 ، ماسک صورت یکبار مصرف و BEF 95/99 پارچه دمیده ذوب شده.

 

Zhangjianggang hengkang محافظ محصولات شرکت ، محدود ما به عرضه بین المللی FACE MASK International در سال 2020 ملحق شد و به سرعت به عنوان یک تامین کننده طلا رشد کرد ، ما ضد گرد و غبار ، ضد مه ، ضد باکتری و ویروس با کیفیت بالا را توسعه داده ایم.

Quality is based on the national standard LD29-2006, GB/T2626-2006, GB2828-87, GB2829-87 and combined with the different standards in different countries. کیفیت مبتنی بر استاندارد ملی LD29-2006 ، GB / T2626-2006 ، GB2828-87 ، GB2829-87 است و با استانداردهای مختلف در کشورهای مختلف ترکیب می شود. Have CE and FDA, client can also get FDA certificate to register our product. CE و FDA داشته باشید ، مشتری می تواند گواهی FDA را نیز برای ثبت محصول ما دریافت کند.

HENGKANG IS YOUR BEST CHOICE! HENGKANG بهترین انتخاب شماست! WELCOME TO HENGKANG TO START A FRIENDLY LONG-TERM COOPERATION FROM NOW ON! به HENGKANG خوش آمدید برای شروع یک همکاری مشترک طولانی مدت از اکنون!

تاریخ

ما ، Hengkang در سال 2020 تاسیس شده ، در سوژو ، جنوب شرقی چین واقع شده است. ما در ساخت ماسک صورت یکبار مصرف ، ماسک صورت KN95 ، BEF95 / 99 ذوب پارچه منسوج نشده تخصص داریم.

از زمان تأسیس شرکت ، شرکت ما سرمایه گذاری زیادی در تولید ماسک های صورت ، بیش از 100 کارمند ، تجهیزات تبدیل شده انجام داده است تا اطمینان حاصل کند که ماسک های شما بیش از نیازهای شما برای استحکام ، یکپارچگی ، سبک و رنگ است. ما 4 ماسک صورت و 1 خط تولید غیر بافته شده منفجر شده داریم که می توانند بهترین زمان سرب را در صنعت تولید ماسک فراهم کنند.

سرویس

تعهد خدمات

1. طراحی و تولید مطابق با آخرین استانداردهای تحقق یافته است و کاملاً مطابق با سیستم صدور گواهینامه GB ، EN ، FDA برای پاسخگویی به نیاز مشتریان برای بازنگری انجام می شود.

2. ما می توانیم در حین تولید ، هرگونه بازرسی و سرپرستی فوری را از طرف خریدار به طور جزئی پذیرفته و با آنها همکاری کرده و امکانات اسکان آنها را فراهم کنیم.

3. اصول خدمات پس از ما "رضایت مشتری را به عنوان استاندارد" در نظر می گیرد و خدمات ماندگاری محصولات را ارائه می دهد.

تیم ما

ما یک کارگاه تمیز و مرتب ، گسترده و یک تیم تولید و توسعه با تجربه غنی در صنعت ماسک گرد و غبار داریم ، که پشتیبانی جدی از تحقیق و توسعه و نیازهای تولید شما ارائه می دهد!

اطلاعات تماس